FARKLI BİR DENEYİM

Bildiğiniz SMS Sistemlerini unutun, İLKSMS kalitesiyke farkı yaşayın...
...

TEK TUŞLA 9 FARKLI MODÜLDE DEVAMSIZLIK

Dilerseniz alışmış olduğunuz E-OKUL sitilinde tasarlanmış ekrandan tüm sınıfın devamsızlığını gönderin, dilerseniz ekrana sadece okul numaralarını girerek aynı anda tüm okulun devamsızlığını gönderin. Üstelik her bir devamsızlık türünü ayrı formatta gönderin. Hatta devamsızlık mektubu gönderimlerinizi de yasal mevzuata uygun şekilde sistemimiz üzerinden gönderin, zamandan ve bütçeden kazanın...

...

DENEME SINAVI VE EOKUL SINAV SONUÇLARI

Piyasada bulunan ve okulların kullandığı excel çıktısı veren tüm sınav modüllerine %100 uyum sağlayan özel Sınav Modülleri ile tek tuşla tüm sınav sonuçlarınızı gönderin. Ya da E-OKUL'dan alacağınız sınav sonucu dosyasıyla öğrencilerinizin sınav sonuçlarını anında veliye bildirin.

...

ALT KULLANICI DESTEĞİ

İLKSMS'in özel tasarlamış olduğu Alt Kullanıcı sistemi ile herşey parmağınızın ucunda... Sınıfların sorumluluklarını öğretmenlere verin, onlar iletişim kursunlar, siz ana hesap üzerinden bunların kontrolünü sağlayın, hangi kullanıcıya hangi izinleri vereceğinize siz karar verin. Dilerseniz tek sınıf değil, birden fazla sınıf yetkisi verin ve kontrolü elinize alın.

...

OKUL NUMARASIYLA SMS GÖNDERİMİ

Ekrana öğrencinin sadece okul numarasını girerek saniyeler içinde mesajınızı iletin. Üstelik bu öğrenciler ister aynı sınıfta olsun isterse farklı sınıflarda. Sistem girdiğiniz okul numaralarını bulur, size liste olarak verir, size sadece kontrol edip mesajınızı göndermek kalır.

...

DETAYLI RAPORLAMA

İlkSMS Özel Raporlama sistemiyle herşeye anında ulaşın... İster tüm raporu, ister günlük raporu listeleyin, detaylarına inin ve mesajın tüm ayrıntılarına sahip olun. Hatta dilerseniz raporlamayı öğrenci okul numarasıyla ya da veli telefon numarasıyla yapın. Rapolaradığınız kişiye ne zaman hangi mesajı gönderiniz görün ve raporlayın. Bu raporları Excel veya Word dosyasına anında alın ve arşivleyin.

...

GELİŞMİŞ REHBER KAYDI

İLKSMS'in geliştirmiş olduğu özel rehber sistemi sayesinde, öğretmenlerin sınıflarına ait veli bilgilerini rahatlıkla girmelerini sağlayabilir, ya da tek bir excel dosyasında bulunan binlerce öğrenciyi tek hamlede kaydedebilirsiniz. Akıllı Rehber sistemimiz sizin adınıza sınıflarınızı açar, içlerine o sınıfa ait veli bilgilerini içine kaydeder. Size sadece SMS göndermek kalır.

...

PANELDEN GÖRSELLER

Üyelik yapmadan önce biraz göz atmak ister misiniz?
...
HİTAPLI SMS
SMS Gönder
Image
TELEFON NO İLE SMS
SMS Gönder
Image
OKUL NO İLE SMS
SMS Gönder
Image
ÖZEL TASARIM SMS
SMS Gönder
Image
DENEME SINAVI
Sınav Sonucu
Image
E-OKUL SINAV SONUCU
Sınav Sonucu
Image
EXCEL REHBER KAYDI
Rehber
Image
PRATİK REHBER
Rehber
Image
REHBER TÜRÜ
Rehber
Image
GRUP İŞLEMLERİ
Rehber
Image
ELLE KİŞİ KAYDI
Rehber
Image
ÖZEL RAPOR
Raporlama
Image
GÜNLÜK RAPOR
Raporlama
Image
ALT KULLANICI KAYIT
Alt Kullanıcı
Image
OKUL NO İLE DEVAMSIZLIK
SMS Gönder
Image
EOKUL DEVAMSIZLIK
SMS Gönder
Image